Реабілітація

Реабілітація – комплекс заходів, що допомагають відновити здоров’я і працездатність після перенесених захворювань чи травм. Ми використовуємо принципи доказової реабілітаційної медицини та філософію фізичної терапії (кінезіотерапії) у роботі із пацієнтами.

Для цього створюється мультипрофесійна команда фахівців (лікар фізичної та реабілітаційної медицини, фізичний терапевт, ерготерапевт, нейропсихолог, спеціаліст з мови та мовлення) та відкрита реабілітаційна зала. До кожного пацієнта створюється індивідуальна програма реабілітації.

Яхимюк Костянтин Дмитрович - фізичний терапевт, в реабілітації 8 років. Через його руки пройшли сотні пацієнтів з різними проблемами. У роботі використовує передові знання медичної спільноти у фізичній терапії. Постійно підвищує свою кваліфікацію на тренінгах, конференціях та форумах. Член ГО «Українське товариство фізичної та реабілітаційної медицини». Семененко Артем Володимирович - фізичний терапевт, у реабілітації більше 10 років. Сертифікований остеопат та кінезіотерапевт. Постійно підтримує свою теоретичну та практичну форму на тренінгах, конференціях і форумах.