Діагностика

Вміння своєчасно та в повному обсязі встановити причину захворювання дає можливість прискорити одужання чи контролювати перебіг патологічного процесу.
У нашому центрі існують майже всі необхідні сучасні діагностичні інструменти:
1. Лікарі – спеціалісти, які проконсультують пацієнта.
2. Апарат для ультразвукових досліджень – Ехокардіоскопія серця (УЗД серця).
3. УЗД Апарат для проведення дуплексного сканування судин голови та шиї та кінцівок, (дуплекс судин вени - артерії).
4. Прилад для проведення Електроенцефалографії за стандартним протоколом (15 – 30 хвилин) останнього покоління з відеомоніторингом під час обстеження.
5.Прилад для проведення довгострокових відео ЕЕГ моніторингів (від 2 до 6 годин вдень , нічного (11 – 12 годин) та добового (до 24 годин) моніторингу (Холтер-ЕЕГ).
6. Електрокардіографія.
7. Прилад для проведення та оцінки слухових, зорових, соматосенсорних та когнітивних викликаних потенціалів.
6. Портативні апарати для добового контролювання тиску та роботи серця (Холтер АТ та Холтер ЕКГ).
7. Прилад для проведення полісомнографії під час нічного сну.
6. Лабораторна діагностика, Рентгенографія, КТ та МРТ наших партнерів.

Гуменюк Наталія Анатоліївна – засновник та ідейний натхненник медичного центру «Neyra». Лікар-невролог-епілептолог вищої категорії, кандидат медичних наук. В неврології більше 20 років. Завдяки постійному розвитку, участі в міжнародних конференціях, симпозіумах та з’їздах має сучасні погляди в діагностиці та лікуванні хвороб. Спеціалізується на епілептології, нейропсихіатрії, вегетативних, екстрапірамідних та психосоматичних розладах. Дійсний член ГО «Української протиепілептичної ліги».

Гуменюк Наталія Анатоліївна - лікар вищої категорії з функціональної діагностики. Має 20-ти річний досвід роботи. Прагнення до знань, постійні навчання не тільки в діагностиці а і в суміжних спеціальностях дозволяє своєчасно встановити діагноз задля успішного лікування пацієнта. «Я вірю, що мудрість, доброта та постійне вдосконалення своїх знань зможуть змінити світ на найкраще!» - основне кредо нашого лікаря з функціональної діагностики.

Переуда Світлана Олександрівна - лікар-невролог вищої категорії

Скляр Анастасія Олександрівна - лікар - дитячий невролог