Діагностика

Вміння своєчасно та в повному обсязі встановити причину захворювання дає можливість прискорити одужання чи контролювати перебіг патологічного процесу.

У нашому центрі існують майже всі необхідні сучасні діагностичні інструменти:
1. Лікарі – спеціалісти, які проконсультують пацієнта.
2. Апарат для ультразвукових досліджень – доплерографія судин голови, шиї та кінцівок, щитоподібної залози (Доплер судин), ехокардіографія серця (УЗД серця).
3. Апарат для проведення дуплексного сканування судин голови та шиї (дуплекс судин).
4. Прилад для проведення електроенцефалографії (ЕЕГ) як рутинного так і добового моніторингу (Холтер-ЕЕГ).
5. Портативні апарати для добового контролювання тиску та роботи серця (Холтер АТ та Холтер ЕКГ).
6. Рентгенографія, КТ та МРТ наших партнерів.

Гуменюк Наталія Анатоліївна – засновник та ідейний натхненник медичного центру «Neyra». Лікар-невролог-епілептолог вищої категорії, кандидат медичних наук. В неврології більше 20 років. Завдяки постійному розвитку, участі в міжнародних конференціях, симпозіумах та з’їздах має сучасні погляди в діагностиці та лікуванні хвороб. Спеціалізується на епілептології, нейропсихіатрії, вегетативних, екстрапірамідних та психосоматичних розладах. Дійсний член ГО «Української протиепілептичної ліги».

Груздова Лариса Дмитрівна - лікар вищої категорії з функціональної діагностики. Має 20-ти річний досвід роботи. Прагнення до знань, постійні навчання не тільки в діагностиці а і в суміжних спеціальностях дозволяє своєчасно встановити діагноз задля успішного лікування пацієнта. «Я вірю, що мудрість, доброта та постійне вдосконалення своїх знань зможуть змінити світ на найкраще!» - основне кредо нашого лікаря з функціональної діагностики.